19 lipca 2024
NASZA OFERTA


Systemy rezerwacji

Nowoczesne systemy rezerwacji umożliwiają sprawną i wielodostępną rezerwację zasobów firmy za pośrednictwem Internetu. Znajdują szerokie zastosowanie tam, gdzie istnieje konieczność rezerwacji zasobów w określonym zakresie czasu, w celu realizacji usługi.
Takie zadania spełnia system iRejestracja.pl.
System w szczególności polecany jest w takich obszarach, jak:

  • rejestracja pacjentów w gabinetach lekarskich, przychodniach
  • umawianie terminów spotkań i konsultacji w kancelariach prawnych
  • rezerwacja terminów lekcji nauki jazdy
  • rezerwacja urządzeń i obiektów

 Więcej informacji na temat systemu iRejestracja.pl - tutaj.

System internetowej rejestracji pacjentów

iRejestracja.pl jest systemem, który umożliwia rejestrację pacjentów przez Internet. Może stanowić integralną część strony internetowej placówki medycznej, co znacznie zwiększa jej atrakcyjność i podnosi prestiż.

System iRejestracja.pl wnosi nową jakość komunikacji pacjenta z placówką medyczną, usprawnia zarządzanie czasem i informacją, jednocześnie nie wprowadza żadnych ograniczeń w stosunku do tradycyjnych metod komunikacji.

Wykorzystanie funkcjonalności Internetu, automatyzacja zadań, które są wykonywane w procesie rezerwacji wizyty lekarskiej sprawiają, że  pacjent w sposób komfortowy, nie angażując naszego czasu może umówić się na wizytę. Natomiast system, bez naszego udziału, będzie czuwał nad zarezerwowanymi terminami wysyłając powiadomienia. 
Automatycznym powiadamianiem, poprzez e-mail i/lub SMS,  mogą być objęci wszyscy pacjenci, zarówno Ci, którzy zarejestrowali się przez Internet, jak również telefonicznie lub bezpośrednio w naszej placówce.

 System internetowej rejestracji pacjentów iRejestracja

Dowiedz się więcej o systemie iRejestracja.pl

   easyCALL
Copyright (c) 2009 ProNet Media